Casy a dodanie Dodacie

 

Informácie o dodacích lehotách.

Ak si u nás objednáte v rámci objednávky viacerých položiek, sú predmetom rôznych dodacích lehôt, expedujeme tovar do spolocného poslania, ak sme sa s vami dohodnuté inak. V tomto prípade, pre celú zásielku dodacie obdobie, ktorá sa vztahuje k položkám v poradí s najdlhšou dodacia lehota.

 

Informácie k výpoctu termín dodania

Lehota na dorucenie zacína pri platbe vopred na den po platobného príkazu na odosielajúcej banke alebo iné platby v den na spustenie po uzatvorení a koncí sa uplynutím posledného dna lehoty.

Pripadne na sobotu, nedelu alebo poskytovanie verejných dovolenku celoštátne uznávané, je posledným dnom lehoty, ako k tomu dochádza, nasledujúci pracovný den na mieste taký den.

 

Predpokladá sa, že dorucovacia adresa je správna a dodanie. Dodávka musí byt zarucené, že je, niekto môže prijat zásielku na dodaciu adresu tiež.

Podla chybách obalu, pretože, napríklad, dopravca nemohol dorucit, pretože zákazník nebol prítomný, bude doba dodania sa oneskorením, v závislosti na tom, ako môže byt zákazník dosiahne alebo nový termín dodania je možné dohodnút


Ďalšie